Jak zacząć swoją przygodę w świecie brafittingu?

 

Jeśli zastanawiasz się nad wejściem w świat w brafittingu, świetnie trafiłaś.

Podczas 3-miesięcznego kursu przygotujemy Cię nie tylko do roli brafitterki, ale też nauczymy Cię radzić sobie z klientkami, także tymi trudnymi.

W module managerskim poznasz biznesowe tajniki prowadzenia salonu: strategię, budżetowanie, zatowarowanie, magazyn, analizy.

  Nie trać pieniędzy na błędy. Przygotuj się do tego razem z nami!

zakladamfirme
0
wyszkolonych brafitterek
0
godzin szkoleniowych
0
nowych sklepów
0%
zaangażowania !

Kurs pełen – trzymiesięczny (7 zjazdów)

zaczynamy 23 lutego

Najczęściej wybierany przez przyszłe brafitterki i właścicielki salonów z bielizną jest kurs trwający 3 miesiące, obejmujący 7 zjazdów (4 brafittingowe, 2 managerskie i egzamin) . Ma na celu przygotowanie do otwarcia sklepu z bielizną lub doszkolenie się dla tych właścicielek sklepów, które pragną rozwijać swoje umiejętności nie tylko związane z obsługą klientki (brafittingiem), ale również magazynowaniem, zakupami, analizą sprzedaży i popytu.

Cena kursu obejmującego oba moduły: 4400 zł netto (do 10.01.2019), 5400 netto od 11.01.2019.

 • Anatomia piersi, prawidłowy biustonosz i jego wypływ na zdrowie kobiety (zajęcia teoretyczne)

 • Sposoby ustalania rozmiaru biustonosza, rozmiarówki na świecie, przeliczanie rozmiarów (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
 • Konstrukcja biustonosza, rodzaje biustonoszy (zajęcia teoretyczne)
 • Dobór biustonosza dla biustu dużego i małego (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
 • Dobór biustonosza dla (przyszłych) mam (zajęcia teoretyczne i praktyczne)

 • Praca z trudną klientką

Każdy blok tematyczny będzie oparty w części praktycznej na biustonoszach marek zaproszonych do współpracy.

Kurs kończy się egzaminem oraz uzyskaniem certyfikatu.

 • Strategia sklepu
 • Budżetowanie
 • Pierwsze zatowarowanie
 • Magazynowanie
 • Analiza sprzedaży
 • Analiza zakupów

Sprawdź, co mówią o nas inni

Jeśli myślisz o prowadzeniu sklepu z bielizną, w którym biustonosze fachowo się dobiera, a nie tylko sprzedaje to na pewno warto rozważyć naukę w Akademii Brafittingu. Program jest przemyślany, a zajęcia prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze. Jest dużo wartościowej teorii i sporo bezcennej praktyki. Szkoła daje możliwość wglądu w kulisy bra-biznesu oraz poznania od podszewki pracy brafitterki. Dla mnie udział w Akademii nie tylko stał się impulsem do zmiany dotychczasowego życia zawodowego, ale także zaraził pasją do tej profesji.

Agnieszka Linnik , właścicielka Salonu Ko-Bra

Akademia Brafittingu to nie miejsce a ludzie, którzy będąc najlepszymi w swoim fachu dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zajęcia są idealne dla osób otwierających swoje działalności związanych z bra fittingiem, sprzedażą i nie tylko. Dla mnie było to potwierdzenie swoich umiejętności oraz pogłębienie wiedzy o markach z którymi miałam znikomy lub żaden kontakt oraz na temat zamówień, itd. Zajęcia warte polecenia dla każdego i dla tych którzy dopiero zaczynają jak również dla tych chcących swoją wiedzę pogłębić

Izabela Duda

Profesjonalny kurs brafittingu – Dużo wiedzy teoretycznej przekazanej przez świetną ekipę na bazie wieloletnich nabiustnych doświadczeń własnych oraz całej rzeszy kobiet. Sporo pożytecznych informacji na temat prowadzenia sklepu i wyboru odpowiednich marek. A co najważniejsze! Możliwość sprawdzenia siebie i całej teorii w praktyce, a przecież to jest najważniejsze. Nie wyobrażam sobie prowadzenia sklepu z bielizną bez takiego kursu, dzięki niemu wiem jak zadbać o klientki i ich biusty Atmosfera fantastyczna! Doświadczenie nieocenione! Prowadzące po prostu boskie 🙂

Iwona Rodziewicz, właścicielka Salonu Brafitti

Terminy zjazdów


 • I zjazd – 23-24.02 (moduł managerski)

 • II zjazd – 9-10.03. (moduł brafittingowy)

 • III zjazd – 23-24.03. (moduł brafittingowy)

 • IV zjazd – 30-31.03. (moduł brafittingowy)

 • V zjazd – 13-14.04. (moduł brafittingowy)

 • VI zjazd – 27-28.04. (moduł managerski)

 • VII zjazd – 11.05. – egzamin


Miejsce

Warszawa albo Wrocław

W formularzu zgłoszeniowym daj nam znać, jakie miasto jest dla Ciebie najlepsze – miejsce kursu wybierzemy na podstawie głosów uczestniczek.

Dołącz do brafitterek wyszkolonych przez Akademię Profesjonalnego Brafittingu

Kto za tym stoi?

Agnieszka Socha
Agnieszka SochaPomysłodawczyni i założycielka

Najlepszy szef świata nauczył mnie podejścia do biznesu i ludzi. Mówią, że jestem za dobra. Ale jestem sobą w biznesie. Autentyczna i wrażliwa. Ciągle pracuję nad samorozwojem. 9 lat we własnej firmie (4 sklepy, dystrybucja, edukacja i produkcja) dały mi solidne fundamenty do patrzenia z optymizmem w przyszłość.

Długo pracowałam z samymi mężczyznami. Biznes w gronie kobiet był zagadką. Salon z bielizną to bardzo wymagający profil sprzedaży, bo klientka kobieta to najbardziej skomplikowana istota jaka chodzi po tym padole, nieprawdaż? Zaufanie, relacja i zrozumienie  potrzeb mających wpływ na dobór bielizny jest kluczowa. Podzielę się z Tobą moją wiedzą.

Magazyn -jak tym zarządzać? Z głową. Zakupy – kiedy i za jakie kwoty robić? Wtedy kiedy potrzebujesz, ale z rozsądnym wyprzedzeniem i jeśli Cię na nie stać. Organizacja całości? Trudne, ale nie niemożliwe. Dostawy? Jeśli wszystko zorganizujesz jak należy, tylko na nie czekasz. Bez stresu. Ze mną poczujesz się jak ryba w wodzie.

Ktoś mi niedawno powiedział, że w życiu nie powiedziałby, że to ja jestem szefem w mojej firmie. To najlepszy komplement jaki usłyszałam jako pracodawca. Właśnie o to w tym chodzi. Zrobić tak, żeby zaangażowanie Twoich pracowników dało im poczucie odpowiedzialności za firmę. Rozmawiam i słucham. Oddaję pałeczkę i deleguję. Śpię nader spokojnie. 

„Mamo – jesteś mądra, bardzo pracowita i dobra dla innych”

„Kochanie – cokolwiek bym o Tobie powiedział i tak byłoby niewystarczające”

„Rzadko spotyka się w biznesie takich ludzi jak Ty” – Monika

Nurkowanie w nocy, skok ze spadochronem, martwy ciąg 100 kg, podciąganie na drążku – wiecznie mi mało. Lubię przesuwać granice krok po kroku. A może kiedyś wsiądę za stery samolotu? 🙂
Marta Podymkiewicz
Marta PodymkiewiczWspółtwórczyni, wykładowca

Tworzyłam jeden z pierwszych salonów z brafittingiem na Dolnym Śląsku, a od 6 lat pracuję z najlepszym teamem Onlyher.

Klientka butiku, a może centrum handlowego? To nierzadko kompletnie różne kobiety. Elastyczność, pewność siebie, ale jednak empatia i wyczucie – tych cech nie może zabraknąć. Nauczę Cię!
Identyfikacja z produktem, doskonała jego znajomość i entuzjazm są podstawą każdej transakcji. Do tego dorzucimy doskonałą identyfikację potrzeb klienta oraz technikę zakotwiczania. Poczujesz się po prostu pewnie, tak jak ja.

Doskonały salon to ludzie, a nie miejsce. Jeśli poczujesz, że razem tworzycie tę firmę, będzie Wam zależało. Nadzór, ale z zaufaniem, kontrola, ale z wyczuciem. Słucham i koordynuję. Z optymizmem i cierpliwością – to moje ważne cechy.

Nie sądziłam, że dwa bite dni weekendu szkoleniowego dają takiego kopa. No może też  trochę spuchnięte nogi i ból gardła. Ale satysfakcja jest niewiarygodna. Spotkajmy się!
Mam dystans do siebie, a pojęcie „prawdziwa blondynka” nie jest mi obce. Zdarza mi się nieźle „zablondzić”… ale taki mój urok 🙂
Izabela Bigosińska
Izabela Bigosińskakonsultantka laktacyjna, wykładowca
Prawdopodobnie połączenie tych trzech zawodów nie powtarza się na terenie całego kraju, a może nawet i Europy?

a nawet w showbiznesie, początki sięgają pracy przy programie telewizyjnym!

Zaczęło się od tego, że musiałam pomóc sobie. Uzyskanie międzynarodowego certyfikatu z zakresu, który był na początku dla mnie wielkim problemem, to była moja największa zawodowa przygoda!

Pamiętam pierwszą pacjentkę w poradni laktacyjnej z problemem wynikającym z nieprawidłowego doboru biustonosza. Jest ich więcej! Kto im pomoże?

tylko i wyłącznie! Dyskutujmy, spierajmy się, jak było u mnie, a jak u Ciebie? Opowiedz mi. Poszukajmy wspólnie rozwiązań. Sądzisz inaczej niż ja? Wspaniale! Tylko tak możemy się rozwijać i wzajemnie ubogacać naszą wiedzę.
RPA, Singapur, Skandynawia. – świat jest mały a ludzie są fascynujący.
Ewa Pogodzińska
Ewa Pogodzińskabrafitterka, specjalistka od dużych biustów

I wciąż nie mam dość. Oczywiście, że czasami nie mogę doczekać się urlopu. Ale potem wracam i czekam na biusty do ubrania z utęsknieniem.

Polki kochają polskie marki. Dlatego właśnie je Tobie przybliżę.

Problemy dużego biustu to jeden z moich tematów podczas trwania akademii. Już się cieszę na nasze spotkanie.

To moja druga miłość. Nawet własną firmę nazwałam odpowiednio czyli „Bra-Mot” 🙂

Jeden taki czarnuszek skradł mi serce. I jak tu żyć bez niego?

chaosu, zmian i rodzynek.

Gotowa na przygodę z brafittingiem?

  Interesuje mnie kurs:

  moduł brafittingowymoduł menadżerskioba moduły

  Preferowane miasta (jeśli to nie ma dla Ciebie znaczenia, możesz zaznaczyć wszystkie):
  WarszawaWrocław

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie wysłanych przez Ciebie danych przez witrynę. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.