Karolina i Magda – BraMiracle
      Czytasz rekomendacje, gdyż wahasz się jeszcze w podjęciu decyzji o współpracy z Agnieszką? Nie trać czasu! To najlepszy fachowiec w branży i co najważniejsze godny 100% zaufania. Prowadzimy nasz salon -BraMiracle - od ponad 4 lat. Dwa pierwsze lata to czas ciężkiej pracy nad marką i nadal nauka - oczekiwań klientek, możliwości dotarcia do grupy docelowej oraz oczywiście planowania dostaw i gospodarki magazynowej. Bez dobrego zarządzania magazynem, pomimo wzrastających obrotów, nie uzyskiwałyśmy oczekiwanych dochodów. Dlatego po dwóch latach na ratunek przyszła Agnieszka 🙂 Wskazała nam jak uporządkować magazyn, żeby wreszcie zacząć cieszyć się z zarobku. Wystarczyło kilka wskazówek online oraz oczywiście nasze chęci i posłuszeństwo 😉 by po kwartale nadeszły dni radości. Jeżeli masz kłopoty z planowaniem dostaw, obsługą klienta, czy jakikolwiek inny branżowy problem, nie bój się sięgnąć po pomoc. Polecamy naukę u Agnieszki z czystym sumieniem i pełnym przekonaniem o sukcesie. Śmiało możemy napisać, że jesteśmy jednym z wielu "dzieci" Akademii Brafittingu. Jak sobie radzimy możesz sprawdzić na naszej stronie www.bramiracle.com.pl 🙂 Na koniec nasuwa nam się konkluzja - Nawet gdy nie do końca wierzyłyśmy słowom Agnieszki, to i tak zawsze wychodziło, że miała racje 😉 W tym przypadku - 100% zaufania = 100% zadowolenia.   Powodzenia Magda&Karolina BraMiracle - Bydgoszcz
Ilona Cielecka
Magda Gestler salonów z bielizną! Prowadziłam sklep od ponad dwóch lat. Byłam na granicy bankructwa. Nic mi nie wychodziło, brak klientów przekładał się na moje złe relacje z pracownikami. A Ci zmieniali się jak w kalejdoskopie. Nie cierpiałam jeździć do swojego sklepu bo tam czekały na mnie tylko rozczarowania i problemy. Na szczęście trafiłam w necie na szkolenie z Brafittingu. Postanowiłam spróbować, ponieważ mój stan magazynowy z bielizny był nie do ogarnięcia, a zamawianie wszystkiego w każdym rozmiarze wiązało się z ogromnym wydatkiem, na co nie było mnie stać. Trafiłam do Akademii i to był przełom. Moje założenie, że z tego szkolenia wyniosę tylko wiedzę na temat bielizny było bardzo mylne.😜 Agnieszka Socha wraz ze swoimi dziewczynami zaraża manią Brafittingu. Po kursie nie tylko miałam nowe spojrzenie na biznes, ale ogrom wiedzy jaką wyniosłam z zajęć spowodowały rewolucje w moim biznesie. Pełen profesjonalizm, super przemyślany plan szkolenia, połączenie zajęć teoretycznych i praktycznych przynoszą ogromny efekt. W moim przypadku nie tylko utrzymałam swój sklep, ale otworzyłam kolejny i zawdzięczam to wszystko jednej dobrej decyzji. Nie zwlekaj zapisz się do Akademii Brafittingu Agnieszki Sochy. Nie można trafić lepiej.
 
Dorota Sierocka
Jestem właścicielka salonu z bielizną od ponad 6 lat. Agnieszkę poznałam właśnie, gdy rozpoczynałam swoją przygodę z działalnością. Mam to szczęście, że znam Ją i prywatnie i służbowo. Jest wspaniałą, mądrą, ciepłą i  energiczną młodą kobietą. Zawsze była i jest dla mnie pomocna radą oraz dobrym i mądrym słowem, ale zawsze oddziela sekrety służbowe od prywatnych i nigdy ich nie miesza. Jest dobrym słuchaczem, ale jak życie pokazało stała się, profesjonalnym coachem. Jej chęć dawania dobra innym, przeistoczyło się w Jej kolejny pomysł na życie. Prowadzenie salonu z bielizną, jak się wydaje na pierwszy rzut oka,  to nie tylko sprzedaż biustonoszy i obsługa klientek. To nie tylko praca w miłym, kolorowym jakże kobiecym miejscu. Po tylu latach pracy w tym zawodzie, gdzie nabywałam ciągle samodzielnie wiedzę, popełniałam wiele błędów( niejednokrotnie finansowych), doszłam do wniosku, że potrzebuję pomocy. Jako dojrzała kobieta, przyznałam się przed sobą do wielu porażek, które stały się dla mnie „inspiracją do działania”. Dlatego zgłosiłam się do Akademii Brafittingu. Tu dowiedziałam się, że mój mały sklepik z bielizną jest wielkim mikroprzedsiębiorstwem, które wymaga obszernej wiedzy z zakresu gospodarki magazynowej, planowania finansowego (nie tylko podstaw księgowości), psychologii klienta (z naciskiem na psychologię kobiety w każdym wieku), rozmów biznesowych (np.  z kontrahentami), ale również uregulowania życia prywatnego. Agnieszka jest coachem, dystrybutorem bielizny, właścicielką kilku sklepów, ale również mamą, wspaniałą partnerką życiową, przyjaciółką i koleżanką. Dla mnie fakt posiadania na to wszystko czasu jest fenomenem. Ona na to wszystko ma czas!!!!. Czyż nie jest to sytuacja do pozazdroszczenia?  Ja też chciałam mieć czas na to wszystko i dlatego zgłosiłam się do Agnieszki, aby nauczyła mnie jak połączyć pracę w świecie biustonoszy i ciepło domowe. Praca po 12-14 godzin dziennie, przewlekłe zmęczenie, brak czasu dla siebie, borykanie się z brakiem płynności finansowej firmy  i brakiem czasu dla domowników, doprowadzało mnie do szału Uznałam, że skoro jest na tym brafitterskim świecie osoba( i to jeszcze młodsza ode mnie i posiadająca dwoje małych dzieci) która radzi sobie z tym wszystkim, to dlaczego ja mam się od Niej nie nauczyć tego wszystkiego? Na naukę nigdy nie jest za późno. Wszystkim paniom, które prowadzą już swój mały biznes, albo, które się przymierzają do tego rodzaju przedsięwzięcia, polecam, a wręcz sugeruję szkolenie u Agnieszki. Akademia Brafittingu, to specjalne szkolenie, gdzie nie ma niepotrzebnych informacji, gdzie masz poczucie niestraconego czasu i dobrze zainwestowanych pieniędzy. Akademia to uczciwa, WIELKA MASZYNA, gdzie profesjonalnie działają wszystkie jej trybiki. Agnieszka stała się moim Mentorem, którego tak bardzo mi brakowało, o czym sama do końca nie wiedziałam. Życie zawodowe i prywatne stało się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.
 
Kasia Besztak – Body
Znam Agnieszkę od siedmiu lat. Jest wspaniałą koleżanką oraz bardzo dobrą partnerką biznesową. Jest osobą kompetentną, sympatyczną, otwartą. Jeśli trzeba to doskonale doradzi w każdej dziedzinie, nie tylko biznesowej. Zawsze można liczyć na jej pomoc i opinię. Jak trzeba to wesprze dobrym słowem, ale również da kopniaka w odpowiednim momencie.
Alicja Komenda – Bralicja
Na Akademię trafiłam zupełnie przez przypadek, za pomocą internetu. Chciałam zrobić coś dla siebie, pójść swoją własną drogą. Agnieszka i jej Akademia Brafittingu dała mi ku temu niesamowitą okazję. Dzięki Dziewczynom poznałam bardzo dużo zagadnień związanych z naszym kobiecym atutem, wiele krojów biustonoszy i mnóstwo cennych informacji. Poza nauką dziewczyny dały mi bardzo dużą pewność siebie, patrzę zupełnie inaczej na swoje ciało i to samo staram się przekazać moim klientkom. Dodatkowo dzięki Akademii poznałam wiele niesamowitych osób, które wspierają mnie cały czas i chętnie pomagają. Te 3 miesiące to były niesamowite chwile, pełne śmiechu, zabawy i wiedzy. Polecam każdej kobiecie myślącej o zagadnieniach związanych z brafittingiem. Dziewczyny naprawdę znają się na tym co robią, widać, że jest ich to pasja i chętnie przekazują swoją wiedzę dalej. Poza tym wspierają również po zakończeniu Akademii 😉 Pozdrawiam Was serdecznie.
Ola Profesjonalny Brafitting
Parę miesięcy temu miałam ogromną przyjemność wzięcia udziału w Akademii i dzisiaj jako absolwentka z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że była to najlepsza decyzja jaką podjęłam w związku z rozwojem mojego małego sklepiku. Akademia dała mi nie tylko niesamowity ogrom wiedzy z zakresu brafittingu, ale także jak współpracować z klientem, a nawet jak racjonalnie zamawiać (co dla wielu z nas jest nie lada wyzwaniem :) ). Najlepszym dowodem, że było WARTO są reakcje naszych klientek, zarówno tych stałych jak i nowych:) Po fali ciepłych komentarzy zdecydowałam się wysłać do tych niesamowitych Dziewczyn moją pracownicę – która również wyniosła z Akademii to co najlepsze. Dlatego każdej wahającej się osobie zdecydowanie POLECAM wzięcie udziału w Akademii Profesjonalnego Bra-Fittingu :) Serdecznie dziękuję i pozdrawiam, wraz z moją małą Olą „- Aleksandra Tarapata.  
Zosia Wnęk – Salon Sophia
właścicielka salonu Sophia w Brzesku
Bardzo chętnie chcę podzielić się moimi wrażeniami po ukończeniu kursu Akademii Profesjonalnego Brafittingu. Jestem mega zadowolona z informacji jakie zdobyłam i bardzo miłej atmosfery która panowała podczas wszystkich spotkań. Po pierwszych zajęciach wiedziałam że to jest to o czym zawsze marzyłam czyli pomagać innym, mieć z tego satysfakcję, pracować i przy okazji zarabiać. Wiedza jaką zdobyłam na zajęciach pozwoliła mi szybko podjąć decyzję o rezygnacji z etatu i otwarciu własnego sklepu. Akademia bardzo dobrze przygotowuje do profesjonalnego podejścia do każdej klientki, jak również pomaga w pierwszych krokach przy podjęciu własnej działalności. Polecam kurs wszystkim zainteresowanym tym tematem kobietom!
Joanna Łukasiewicz – Brafitomania
"Zainteresowanie bielizną i chęć dobrania sobie w końcu tego idealnego biustonosza, który będzie jak druga skóra, zaprowadziły mnie do Akademii Profesjonalnego Brafittingu. Solidna dawka wiedzy, szlifowanie umiejętności podczas każdego spotkania, a przede wszystkim niesamowite kobiety i ich ogromne doświadczenie to właśnie kwintesencja Akademii J Okazało się, że każda z nas może czuć się kobieco i komfortowo w swoim biustonoszu - niezależnie od rozmiaru. Najważniejsze, aby akceptować, to co dała nam natura i uczynić z tego atut! Zdobyta wiedza i umiejętności podczas kursu pozwalają mi uszczęśliwiać inne biusty we własnym salonie z bielizną. Dzięki Akademii pasja stała się moim nowym sposobem na życie, a zarazem wyzwaniem.” - Joanna Łukasiewicz - właścicielka salonu Brafitomania w Ostrowie Wielkopolskim
Ula Mik
„Serdecznie polecam Akademię, wszystkim, którzy poważnie myślą o prowadzeniu własnego biznesu. Ogrom wiedzy, jaki zdobyłyśmy pozwoli zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i zyskać bardzo dużo zadowolonych klientów. Dziękuje bardzo i pozdrawiam przemiłe Cyckowe Mistrzynie! ” – Urszula Mik (kursantka edycji jesień-zima 2015)

Joanna Papaj-Krasuska
W maju 2015 roku miałam przyjemność brać udział w indywidualnym kursie bra fittingu. Szkolenie bardzo mi się podobało. Dowiedziałam się wielu praktycznych  i przydatnych informacji na temat dobierania biustonoszy, ich modeli, marek, a także tego w które warto zainwestować, a które się nie sprawdzają w praktyce. Prowadzące kurs to przemiłe, pełne humoru dziewczyny, które doskonale znają się na tym co robią. Do dziś jeśli czegoś nie wiem, mam pytania czy wątpliwości, zawsze mogę napisać i otrzymam szybką i rzetelną poradę. Polecam z czystym sumieniem kursy w Akademii.
Iwona Rodziewicz – Brafitti
 
"Profesjonalny kurs brafittingu - Dużo wiedzy teoretycznej przekazanej przez świetną ekipę na bazie wieloletnich nabiustnych doświadczeń własnych oraz całej rzeszy kobiet. Sporo pożytecznych informacji na temat prowadzenia sklepu i wyboru odpowiednich marek. A co najważniejsze! Możliwość sprawdzenia siebie i całej teorii w praktyce, a przecież to jest najważniejsze. Nie wyobrażam sobie prowadzenia sklepu z bielizną bez takiego kursu, dzięki niemu wiem jak zadbać o klientki i ich biusty 🙂 Atmosfera fantastyczna! Doświadczenie nieocenione! Prowadzące po prostu boskie :)"
 
Beata Wiankowska – Sekrety Bielizny
Jestem absolwentką Akademii Profesjonalnego Brafittingu edycji jesień-zima 2015/2016. Z perspektywy czasu stwierdzam, iż był to strzał w dziesiątkę . Pełen profesjonalizm ze strony prowadzących ( AGA, JUSTYNKA MARTA). Dziewczyny przekazują ogrom biuściastej wiedzy,jak również zagłębiają w tajniki prowadzenia własnego biznesu. Więc jeśli nie macie pomysłu na siebie , to gorąco polecam szkolenie w Akademii

Izabela Duda
„Akademia Brafittingu to nie miejsce a ludzie, którzy będąc najlepszymi w swoim fachu dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zajęcia są idealne dla osób otwierających swoje działalności związanych z bra fittingiem, sprzedażą i nie tylko. Dla mnie było to potwierdzenie swoich umiejętności oraz pogłębienie wiedzy o markach z którymi miałam znikomy lub żaden kontakt oraz na temat zamówień, itd. Zajęcia warte polecenia dla każdego i dla tych którzy dopiero zaczynają jak również dla tych chcących swoją wiedzę pogłębić”. – Izabela Duda
Katarzyna Brzezińska
Wiosną 2014 brałam udział w szkoleniu w Akademii Brafittingu. Szkolenie zorganizowane było bardzo profesjonalnie, z dużym zaangażowaniem i zorientowaniem na cel, jakim było przekazanie ogromu wiedzy w zakresie brafittingu, znajomości marek, zasad prowadzenia „bra biznesu” i wiele, wiele innych. Jestem niezmiernie wdzięczna za przekazaną wiedzę, za pozytywne i ciepłe podejście do kursantek, a przede wszystkim za bardzo dobry kontakt do dnia dzisiejszego
Eden Bielizna Dla Ciebie – Anna Wojciechowska Bielawska
Akademio Profesjonalnego Bra- Fittingu- Dziękuje ,że jesteście Dziewczynki- Aga, Marta i Justa 🙂 !!! Jestem Waszą absolwentką i nieustannie się tym chwalę 🙂 Przerabiany materiał, Wasza wiedza i ćwiczenia praktyczne - wprowadziły w mój sklepik z bielizna na wyższe kondygnacje drabiny bra-fittingu. Rady, wskazówki i co najważniejsze Wasze własne doświadczenia dotyczące różnych trudnych zagadnień - związanych z odpowiednim i zdrowym dobieraniem biustonoszy - bardzo mi pomogły. Ja jestem Mega Zadowolona 🙂 Polecam 🙂 - Anna Wojciechowska-Bielawska - właścicielka Salonu Eden w Polkowicach